PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL I ODBIERZ DARMOWY PREZENT!


Odbierz darmowy dostęp do materiałów i zbuduj solidne podstawy dla Twojego biznesu cyfrowego!

Strona internetowa to Twoja wizytówka! To ona pokazuje, w jaki sposób przedsiębiorca traktuje ochronę danych osobowych  i jaką wagę do niej przywiązuje. To właśnie na stronie widać, czy spełniasz swoje obowiązki informacyjne względem użytkowników!

Z tego darmowego materiału dowiesz się, jak poprawnie zbudować pierwsze dokumenty na Twoją stronę!


  Sprawdź, co mówią o mnie przedsiębiorcy, z którymi pracowałam!

  PODAJ SWÓJ ADRES E-MAIL I ODBIERZ DOSTĘP DO MATERIAŁÓW

  Nazywam się Kasia Krzywicka i zarażam energią do działania!

  Oprawiam biznesy online w ramy prawne. Piszę bezpieczne umowy, wdrażam RODO ze wzorowym rozsądkiem i tworzę prostą i skuteczną dokumentację na strony sprzedażowe.

  Jestem adwokatem i Certyfikowanym Inspektorem Ochrony Danych przez Uniwersytet w Maastricht. Uzyskałam tytuł LL.M belgijskiej uczelni.

  W przypadku pytań zapraszam do kontaktu: kasia@krzywicka.pl 

  KLAUZULA INFORMACYJNA DLA UCZESTNIKÓW SZKOLENIA 

  Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Katarzyna Krzywicka prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Katarzyna Krzywicka Kancelaria Adwokacka. Twoje dane są przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych. 

  Z administratorem możesz się skontaktować bezpośrednio pisząc na adres e-mail: kontakt@krzywicka.pl

  Administrator przetwarzana Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci informacji handlowych oraz treści promujących produkty i działalność administratora – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia 2016/679 (RODO) – a więc Twojej zgody. Zgoda jest Twoim oświadczeniem, które możesz w każdej chwili wycofać wypisując się z mojej bazy newsletter. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania zgody. W chwili gdy cofniesz zgodę, Twoje dane zostaną usunięte.

  Informuję Cię, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane także do celów statystycznych i analitycznych.
  Podmiotami, którym administrator ujawni Twoje dane osobowe będzie dostawca systemu mailingowego. Administrator przetwarza Twoje dane zgodnie z RODO i zawarł z dostawcą usługi newsletter umowę powierzenia danych osobowych.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na obszarze Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie będą przekazywane do Państw Trzecich. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

   Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pamiętaj tylko, że bez podania swoich danych osobowych na przykład adresu e-mail nie osiągniesz swojego celu czyli nie nie będziesz w stanie zapisać się na newsletter i otrzymywać informacji w nim zawartych.
   W związku z tym, że przetwarzam Twoje dane przysługuje Ci prawo do żądania od administratora sprostowania, usunięcia, ograniczenia danych osobowych. Masz także prawo do cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych realizowanego do chwili jej cofnięcia. Warunki realizacji Twoich praw zostały szczegółowo opisane w Polityce Prywatności osadzonej na mojej stronie - zapoznaj się proszę z tym dokumentem.

   Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy tylko uznasz, że przetwarzanie Twoich danych narusza przepisy prawa.

   .