Zapisz się teraz i odbierz bezpłatne materiały edukacyjne!


Przygotowałam dla Ciebie niepublikowanie nigdzie wcześniej materiały. Dzięki nim dowiesz się m.in.:

  • jak zabrać się za przygotowanie kursu czy e-booka
  • jakie umowy warto podpisać

Zupełnie bezpłatnie oddaję w Twoje ręce moc wiedzy eksperckiej i wnioski z doświadczeń, które zdobywałam przez lata, wspierając twórców wydających produkty elektroniczne i pracując nad własnymi materiałami.

Niezależnie od tego, czy planujesz wydanie pierwszego produktu, czy aktualizację dostępnego już w Twoim sklepie - przeprowadzę Cię krok po kroku przez cały proces: od pomysłu do legalnego wypuszczenia Twojego produktu elektronicznego w świat!

Masz pomysł na kurs online czy e-book?

Czy wiesz jednak, co zrobić dalej? 

Faktem jest, że w Internecie znajdziesz wiele poradników, prowadzących przez proces przygotowania kursu czy e-booka, ale zawarte w nich rady bardzo często odnoszą się tylko do aspektów technicznych. Ich autorzy bardzo rzadko dotykają aspektów prawnych tworzenia produktu elektronicznego!

I tu wkracza Krzywicka!

Nie mogłabym zostawić Cię na lodzie – zwłaszcza, jeśli to roztapiający się lodowiec kruczków prawnych! Jeżeli myślisz na poważnie o wydaniu e-booka, kursu online czy videobooka albo masz to w planach na dalszą przyszłość, to już teraz możesz skorzystać z treści, które dla Ciebie przygotowałam i jednocześnie wziąć udział w tworzeniu produktu, który przyda się nie tylko Tobie, ale również innym osobom, które planują wypuścić produkt elektroniczny!

Nie musisz mieć doświadczenia w biznesie cyfrowym – wszystkie materiały ode mnie są przystępne i praktyczne! Jeżeli masz już doświadczenie w tworzeniu e-produktów, to na pewno też dowiesz się czegoś nowego!

Zapisz się teraz i odbieraj bezpłatne materiały edukacyjne!

Zapisując się do newslettera o legalnym wydawaniu produktów elektronicznych:

Zapisz się teraz i odbieraj bezpłatne materiały edukacyjne!

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem Twoich danych osobowych podanych w formularzu jest Katarzyna Krzywicka prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Katarzyna Krzywicka Kancelaria Adwokacka. Twoje dane są przetwarzane przez Administratora w celu wysyłki newslettera. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności. Administrator nie powołał Inspektora Ochrony Danych. 

Z administratorem możesz się skontaktować bezpośrednio pisząc na adres e-mail: kontakt@krzywicka.pl

Administrator przetwarzana Twoje dane osobowe w celu wysyłania Ci informacji handlowych oraz treści promujących produkty i działalność administratora – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia 2016/679 (RODO) – a więc Twojej zgody. Zgoda jest Twoim oświadczeniem, które możesz w każdej chwili wycofać wypisując się z mojej bazy newsletter. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez czas trwania zgody. W chwili gdy cofniesz zgodę, Twoje dane zostaną usunięte.

Informuję Cię, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane także do celów statystycznych i analitycznych.
Podmiotami, którym administrator ujawni Twoje dane osobowe będzie dostawca systemu mailingowego. Administrator przetwarza Twoje dane zgodnie z RODO i zawarł z dostawcą usługi newsletter umowę powierzenia danych osobowych.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na obszarze Europejskiego Obszaru Gospodarczego i nie będą przekazywane do Państw Trzecich. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, ale nie będą podlegały profilowaniu.

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Pamiętaj tylko, że bez podania swoich danych osobowych na przykład adresu e-mail nie osiągniesz swojego celu czyli nie nie będziesz w stanie zapisać się na newsletter i otrzymywać informacji w nim zawartych.
    W związku z tym, że przetwarzam Twoje dane przysługuje Ci prawo do żądania od administratora sprostowania, usunięcia, ograniczenia danych osobowych. Masz także prawo do cofnięcia w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania danych realizowanego do chwili jej cofnięcia. Warunki realizacji Twoich praw zostały szczegółowo opisane w Polityce Prywatności osadzonej na mojej stronie - zapoznaj się proszę z tym dokumentem.

    Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy tylko uznasz, że przetwarzanie Twoich danych narusza przepisy prawa.

    .